سوابق تدریس و تحصیلات

  • تحصیلات
  • کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران
  • سوابق تدریس
  • ده سال سابقه موفق تدریس دروس دانشگاهی در مقاطع کارشناسی - کارشناسی ارشد و دکتری دارم.

درباره من

سلام و درود خدمت تک تک عزیزان دلم

بنده وارسته هستم
با تجربه ایی حدود ده سال در تدریس خصوص دروس دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مهندسی صنایع با تمامی گرایشها - رشته مدیریت تمامی گرایشها - رشته مدیریت پروژه - رشته حسابداری و رشته هایی که دروش مشترک با مهندسی صنایع داشتند.

یکی از نکات بارز در تدریس بنده این است که طبق جزوه دانشجو نکات مهمی که استاد سر کلاس مطرح نموده بصورت کاملا ابتدایی و با بیانی ساده و شیوا و قابل فهم برای دانشجویان عزیزم دارم.

تدریس خصوص در منزل یکی از فرصت های خوب برای دانشجو می باشد که با اندکی هزینه ، در زمان خود صرفه جویی نموده و با استادی درس را جلو میبرد که تمامی مطالب را در مدت زمان محدود بطور کلی به وی انتقال میدهد.

تدریس خصوص در منزل برای دانشجویان کنکوری مقاطع مختلف این فرصت را ایجاد مینماید که دانشجو نیازی به کلاسهای پرجمعیت موسسات آموزشی و جزوات و تستهای سرسام آور آنها نداشته باشد و با خیالی آسوده در منزل اصل مطالب علمی را بدون هیچ گونه استرس و فشاری بطور کامل فرا بگیرد.

دروسی که بنده در تدریس آنها توانمند هستم:
1- تدریس خصوصی درس تحقیق در عملیات : این یکی از دروس مهم و شیرین و بسیار کاربردی می باشد که در مقاطع مختلف و رشته های گوناگون دانشگاهی تدریس میگردد. تحقیق در عملیات در سه جلد تحت عنوان تحقیق در عملیات یک - تحقیق در عملیات دو و تحقیق در عملیات پیشرفته وجود دارد. که بیشتر در رشته های فنی مهندسی با این نام شناخته شده است.

2- تدریس خصوصی پژوهش عملیاتی : این منبع بیشتر برای رشته های مدیریتی و حسابداری تدریس میگردد. و با توجه به اینکه اکثر دانشجویان رشته های مدیریتی از توامندی کمتری در تحلیل مبحث محاسباتی این درس دارند یا اکثرا از قشر کارمند و افراد شاغل هستند بنده توانمندی بینظیری در آموزش این درس به نفرات مذکور دارم.

3- تدریس خصوصی تحلیل آماری چند متغیره کاربردی : ویژه تمامی رشته های دانشگاهی - متاسفانه اکثر دانشجویان گرامی پایه تحلیل آماری ضعیفی دارند ولی دیگر نگران نباشند که با کلاسهای بنده این مشکل رفع خواهد شد.

4- تدریس خصوصی طراحی سیستمهای صنعتی : یکی از دروس بسیار کاربردی در رشته مهندسی صنایع مسایل مربوط به مکانیابی تسهیلات است و پایان نامه زیادی هم در ارتباط نوشته شده است و دانشجویان نیاز دارند تا مفاهیم این درس را بصورت پایه ایی و کامل فرا بگیرند که یکی از منابع مهم کنکور دکتری رشته مهندسی صنایع هم می باشد که با تدریس به همرات حل تست این مطلب به دانشجویان آسان خواهد گردید.

5 - تدریس خصوصی تصمیم گیری چند معیاره : این درس تحت عناوین دیگیری مانند MCDM - MADM - MODM , و تصمیم گیری چند شاخصه و چند هدفه نیز مطرح میگردد. یکی از توانمندی های اینجانب در انتقال مطالب این درس با بیس پایان نامه ایی به دانشجویان تمامی رشته های تحصیلی می باشد . زیرا اکثر دانشجویان برای اینکه بتوانند پایان نامه ای مناسب و متناسب با رشته خود داشته باشند میتوانند از مطالب و تکنیکهای تصمیم گیری چند معیارهبهره کافی و وافی را برده باشند.

6- تدریس خصوصی بهینه سازی چند معیاره: این درس یکی از دروس تحقیق در عملیات پیشرفته محسوب میشود.

7 - تدریس خصوصی اقتصاد مهندسی ویژه کنکور : یکی از دروس پرکاربرد از نظر اقتصادی و تهیه طرحهای توجیهی و امکانسنجی طرحها همین درس اقتصاد مهندسی و اقتصاد مهندسی پیشرفته می باشد. که نفراتی که در این درس توانمند باشند در مورد بکارگیری نرم افزار مربوطه " کامفار" نیز موفق باشند. اینجانب با تسلط کامل به این درس ، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آنرا برا دانشجویان ترمی و کنکوری تدریس داشته و دارم.

8 - تدریس خصوصی آمار و احتمال: این عنوان خیلی کلی است است و شامل آمار مهندسی - آمار و احتمالات - کاربرد آمار در مدیریت - آمار برای مهندسین - آمار تحلیلی و ... که در مقاطع کارشناسی و ارشد تدریس میگردد.

9 - تدریس خصوصی تصمیم گیری کمی برای مدیران : از دروس بسیار خوب و مناسب برای مدیران تصمیم گیرنده و تصمیم ساز. بیشتر در دانشگاههای پیام نور تدریس میگردد. و تلفیقی از تحقیق در عملیات و تصمیم گیری چند معیاره میباشد.

10 - تدریس خصوصی برنامه ریزی خطی : این درس نیز بیس تحقیق در عملیاتی دارد.

11 - تدریس خصوصی کنترل تولید و موجودیها

12- تدریس خصوصی مدیریت ، کنترل و برنامه ریزی پروژه : این درس علاوه بر دانشجویان به مدیران سازمانها و ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی و استارتاپها و مهندسی معماری و عمرانی و ... نیز آموزش داده میشود.

13 - تدریس خصوصی ریاضی عمومی یک و دو دانشگاهی

14 - و ....

امید وارم که هیچ وقت هیچ انسانی از توانمندی یادگیری علم محروم نماند.

با آرزوی توفقیات بیشتر برای تمامی هموطنان و دانشجویان و مدیران کشور عزیزم ایران.

پایدار باشید.

مهندس وارسته 09126951019    جوایز و افتخارات
  • یکی از افتخارات بنده این است که دانشجویان بسیاری را توانستم آموزش بدهم.