تدریس خصوصی ریاضی


اگر شما به دنبال معلم خصوصی ریاضیات در زیر شاخه های ریاضی، جبر، هندسه، دیفرانسیل و... هستید تیم اساتید برتر ریاضیات ما میتوانند به شما در یادگیری کامل و مفهموی این دروس کمک کنند. تدریس خصوصی به صورت رو در رو یا آنلاین به شما کمک میکند تا به مرور نکات و مفاهیم کلیدی و از طریق تمرین و حل مسائل با راهنمایی اساتید برتر ریاضی بپردازید و خود را برای تست های کنکوری و امتحانات آماده سازید. استفاده از اساتید با تجربه که تجربه سالها تدریس در مدارس و دانشگاه های معتبر ایران و همچنین طراحی سوالات کنکوری و نهایی را دارند به شما این امکان را می دهد که بتوانید با نمونه سوالاتی کنکوری و امتحانی خود آشنایی کامل پیدا کرده و خود را برای کسب بهترین نمرات و تسلط کامل بر موضوع آماده نمایید.

تمامی اساتید ریاضی ما (اساتید معرفی شده توسط ما) از اساتید با تجربه بوده که سال ها متمادی به تدریس ریاضی مشغولند و تمرکز اصلی کلاس های خصوصی و گروهی خود را بر روی مباحث ارائه شده در مدارس و دانشگاه ها (بسته به پایه و مقطع شما) می گذارند و شما در پایان جلسات قادر خواهید بود جزوه ای کامل و روان از مفاهیم ارائه شده همراه با تمرینات استاندارد داشته باشید. بنا به درخواست شما کلاس های خصوصی ریاضی (ریاضی، جبر، هندسه، دیفرانسیل، محاسبات و...) میتواند بر اساس سیلابس ارائه شده توسط مدارس و دانشگاه محل تحصیل شما ارائه گردد یا بر روی مبحثی که مد نظر شماست پایه ریزی شود.

از مهمترین مزایای کلاس های خصوصی ریاضی شخصی سازی متد تدریس میباشد. از آنجایی که در کلاس های گروهی تعدادی دانش آموز و یا دانشجو وجود دارد و معلمان/اساتید با توجه به توانایی ها و سبک های مختلفی که هر دانشجو برای یادگیری دارد بالاجبار می بایستی از روش آموزشی خود در کلاس استفاده نمایید که ممکن از بسیاری از دانش آموزان مفاهیم ریاضی بیان شده در کلاس را به خوبی فرا نگیرند. اما در کلاس های خصوصی ریاضی، اساتید با تجربه روش تدریس خود را با توجه به دانشجو/دانش آموز خود تعریف می کنند، از این رو دانش آموز به بهترین وجه ممکن میتواند مفاهیم ارائه شده ریاضی را فرا بگیرد. همچنین تمرینات ارائه شده در کلاس به فهم دقیقتر مفاهیم ریاضی کمک میکنند. در کلاس های خصوصی ریاضی تمرینات و مسائل با توجه به نقاط ضعف دانش آموز اراده میشود از این رو تمامی نقاط ضعف وی مرتفع شده و او به خوبی میتواند ریاضیات را با جزئیات کامل فرا گرفته با توجه به نمونه سوالات فراوان ریاضی که در کلاس خصوصی حل شده است به راحتی سوالات امتحانی یا کنکوری خود را حل کند.

مفتخریم که بسیاری از اساتید ریاضی ما، مدرس ریاضیات رتبه های برتر کنکوری در موسساتی همچون قلم چی و مدرسان شریف می باشند


در حال تکمیل....