آموزش آنلاین


آموزش آنلاین یا تدریس آنلاین به صورت خصوصی یا دوره با استفاده از اساتید و معلمان برتر ایران در درس های مختلف دانشگاهی و مدارس ابتدایی، متوسطه و....

نحوه آموزش در خانه استاد (استاد هوم) به گونه ای است که دانشجویان و دانش آموزشان از آموزش هایی با کیفیت بالا از اساتید باتجریه و با مدارک تحصیلی از دانشگاه های عالی رتبه ایران و خارج از کشور بهره منده می شوند. یکی از خصیصه های برتر کلاس های آنلاین چه به صورت خصوصی یا گروهی، برگزاری کلاس ها در هر جایی است که اینترنت فراهم می باشد. شما میتوانید از خانه خود خارج نشوید یا در جاده و تفریحگاه و حتی محل کار خود باشید ولی همچنان در کلاس درس خود حضور داشته باشید و به فراگیری دروس خود به صورت خصوصی با گروهی بپردازید. لازم به ذکر است که باتوجه به کیفیت بالای سرورها و تکنولوژی های پشرفته به کار رفته در فشرده سازی و کاهش حجم بدون افت کیفیت، شما میتوانید با حداقل اینترنت موجود (128kb ) به کلاس های آنلاین ما متصل شده و به راحتی از مزایای آن بهره ­مند شوید.

این کلاس های آنلاین خصوصی و دوره، کاملا  تعاملی بوده و در حین کلاس دانش پژوه می تواند سوالات خود را از استاد یا معلم بپرسد و تا تسلط کامل بر مفهوم ارائه شده به طرح سوالات خود بپردازد. همچنین آموزش ­ها بسته به نوع و زمینه آن نه تنها به صورت آنلاین و تعاملی می باشد بلکه شامل جزوات و تمرین در منزل و در صورت نیاز کتاب ها و نرم افزارهای کمک آموزشی تعریف شده توسط استاد نیز می باشد.

متدهای ارائه شده در کلاس هایخصوصی و گروهی آنلاین به گونه ای میتواند تعریف شود (بسته به موضوع و زمینه تدریس) که به راحتی بتوان در جریان پیشرفت آموزش بود. این ابزار علاوه بر اینکه با دانش آموز/دانشجو کمک میکند تا سیر پیشرفت خود را مشاهده نماید به والدینی که تمایل دارند در جریان پیشرفت و نحوه عملکرد فرزندان خود باشند کمک شایانی میکند و همواره از طریق اکانت تعریف شده، پیامک (درصورت نیاز) و تلگرام به آنها اطلاع رسانی می شود.

سیستم آموزش تعریف شده در کلاس های آنلاین ما دانشجویان/دانش آموزان را می تواند ملزم کند که تمرین ها تعریف شده خود را در موعد مقرر بر روی سامانه آموزش بارگذاری کنند. این سیستم به آنها این امکان را می دهد که پس از برگزاری کلاس همچنان پیگیر موضوعات و مفاهیم بیان شده باشند و از این رو این مفاهیم را  با تسلط بیشتری فرا گیرند.

از دیگر مزایای آموزش آنلاین استفاده از آخرین و بروزترین متدها و تکنولوژی­ های روز دنیا می باشد. روش هایی با ترکیب تصاویر، ویدئوها، تایم لاینها و... به شما کمک میکند که مفاهیم درسی خود را به بهترین وجه ممکن فرا گرفته و بتوانید به راحتی این دروس را چندین و چند باره در منزل و محل کار خود مرور کنید تا این مفاهیم به حافظه بلند مدت شما رفته و با تمام جزئیات به خاطر بسپارید.