تدریس خصوصی فیزیک


سایت خانه استاد (استاد هوم) متشکل از اساتید فیزیک می باشد که تدریس خصوصی و گروهی فیزیک را بر عهده دارند. عمده این اساتید از اساتید خبره و باتجربه در فیزیک می باشند. تعداد ستاره های هر استاد معرف میزان رضایت دانش آموزان/دانشجویان وی می باشد.

استاد خصوصی فیزیک این امکان را به شما میدهد که به صورت حضوری یا به صورت آنلاین علاوه بر اینکه برترین اساتید فیزیک از سراسر ایران را در اختیار داشته باشید بتوانید تنها بر روی نقاط ضعف خود تمرکز کنید. سایت خانه استاد (استاد هوم) این امکان را به شما میدهد که از میان اساتید برتر فیزیک کشور استاد خصوصی خود را انتخاب و اگر استاد در شهر شماست کلاس حضوری و در غیر این صورت کلاس را به صورت آنلاین با امکانات روز دنیا برگزار نماید. لازم به ذکر است که این کلاس های آنلاین به خاطر دارا بودن آخرین تکنولوژی های روز دنیا و در اختیار داشتن سرور های قوی در ایران احتیاجی به سرعت بالای اینترنت ندارد و با سرعت 128kb نیز امکان حضور در کلاس بدون هیچ مشکلی خواهید داشت.

اما نکته قابل توجهی که تدریس خصوصی فیزیک را از تدریس گروهی متمایز میکند این است که استاد شما میتواند تدریس خود را بر خلاف کلاس های گروهی بر طبق بهترین روش یادگیری برای شما و نیاز شما پایه ریزی نماید. بدین صورت که پس از جلسه اول بر طبق سال ها تجربه تدریسی که دارد بهترین روشی که شما بتوانید بهتر فصول و بخش های فیزیک را فرا بگیرید انتخاب کرده و سپس به مرتفع سازی نقاط ضعف شما مشغول می شود و تا زمانی که به صورت کامل این مباحث را با جزئیات کامل فرا بگیرید پیش خواهد رفت.

در تمامی کلاس های خصوصی این شما هستید که سرفصل ها را مشخص میکنید و استاد فیزیک شما با توجه به نیاز شما تمرین ها و در صورت لزوم تست ها و نمونه سوالات مورد نیاز را با شما حل کرده و برای استمرار یادگیری شما نمونه سوالات و تمرینهای فیزیک بیشتری برای حل در منزل به شما خواهد داد.

ما مفتخریم که بسیاری از اساتید ما از طراحان نمونه تست های آزمایشی فیزیک در موسسات معتبر کنکوری و همچنین سوالات نهایی فیزیک می باشند. بنابر استاد خصوصی فیزیک شما قادر خواهد بود تا با تکیه بر تجربه خویش شما را هر چه بیشتر با نمونه سوالات اصلی امتحانات و یا تست های کنکوری شما آشنا نماید.


در حال تکمیل...